Інтерв’ю директора Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України члена-кореспондента НАПН України Миколи Слюсаревського

Сьогодні велике занепокоєння й української держави, й українського суспільства викликають психологічна шкода, якої завдає українцям війна, зміни психоемоційного стану людей за умов тривалого стресу. Про те, як у цій ситуації допомогти собі та близьким і які ресурси для цього потрібні, розповів в інтерв’ю програмі «Про науку. Компетентно» (ведучий – академік Національної академії наук України Володимир Семиноженко) спеціально для YouTube-каналу Національної академії наук України директор Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук (НАПН) України член-кореспондент НАПН України Микола Слюсаревський.