Відбудеться дискусійна панель з обговорення питань оцінювання наукової діяльності

1 вересня у Київському будинку вчених відбудеться дискусійна панель з обговорення питань оцінювання наукової діяльності.

Учасники:

Денис Курбатов – заступник Міністра освіти і науки України

Ольга Полоцька – виконавча директорка Національного фонду досліджень України

Ігор Єгоров – д.е.н., проф., член-кор. НАН України, завідувач Офісу оцінювання діяльності наукових установ НАН України

Юлія Безвершенко – к.ф.-м.н., співзасновниця і координаторка Science at Risk

Олександр Березко – к.т.н., президент Інституту відкритої науки та інновацій, співголова CoARA Chapter Ukraine, доцент Національного університету «Львівська політехніка»

Наталія Куссуль – д.т.н., проф., завідувачка кафедри математичного моделювання та аналізу даних НТУУ «КПІ імені Сікорського»

Модераторка:

Катерина Терлецька – д.ф.-м.н. завідувачка лабораторії математичних наук НЦ МАН України, с.н.с. ІПММС НАН Укр