Конференція “Об’єднанні наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень”

Рада Молодих Вчених КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на Х Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів, молодих вчених “Об’єднанні наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень”

Лектори:

• Володимир Зубченко, директор Бізнес-школи Корпорації «Науковий парк, доцент кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики Механіко-математичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка
  • Петро Катеринич, викладач кафедри кіно-і телемистецтва , доктор філософії в галузі журналістики, голова ради молодих вчених Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, член НСЖУ.
  • Віталій Паньковець, бізнестренер, спеціаліст з навчання персоналу, доцент факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка.
  • Андрій Чуян, екскурсовод та викладач курсів базової комп’ютерної грамотності у Software and Computer Museum.

23-24 листопада о 14:30

Змішаний формат