«Штучний інтелект у Мрії» — хакатон для студентів

16 грудня о 10:00 відбудеться хакатон, який проведе Мрія спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія». До участі в заході запрошують студентів, які прагнуть долучитися до розвитку застосунку.

Учасники й учасниці зможуть запропонувати варіанти інтеграції штучного інтелекту в Мрію і презентувати свої ідеї на рівні демо прототипу.

До хакатону зможуть долучитися не більше як 20 команд. Кожна з них має представити до 5 учасників, які працюватимуть офлайн. Онлайн може долучитися необмежена кількість гравців.

Серед журі хакатону:

• Андрій Гриценюк — СТО Мрії, Мінцифра, ex-ІТ директор ПриватБанку, Sense Bank;
  • Дмитро Завгородній — CDTO Міністерства освіти та науки України;
  • Андрій Глибовець — декан факультету інформатики НаУКМА.

Для участі в хакатоні заповнюйте заявку за покликанням. Місце проведення заходу буде повідомлено учасникам і учасницям після реєстрації.

Хакатон відбудеться за сприяння Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.