Львівський медуніверситет отримав від німецьких партнерів нове обладнання для хірургічних втручань

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького отримав від німецьких партнерів нове обладнання для проведення хірургічних втручань. Його вартість понад 300 тис. грн. Про це 16 січня поінформував департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОВА

Обладнання, а це операційний проктологічний стіл та операційна лампа, розмістили на клінічних кафедрах (урології ФПДО та хірургії №1), що діють на базі Львівської обласної клінічної лікарні.

Все це стало результатом виконання домовленостей, які два місяці тому уклали начальник Львівської ОВА Максим Козицький та міністр-президент федеральної землі Саар (Федеративна Республіка Німеччина) Анке Релінгер про співпрацю строком на п’ять років, зокрема у сфері медицини та освіти. Згідно з цим документом, на Львівщині реалізують важливі проєкти за різними напрямками: професійної освіти, медицини, співробітництва з університетами, енергетики, а також у питанні трансформації вугільних регіонів.