Оголошено набір до “Школи молодого українського дипломата” Бізнес-школи Інституту міжнародних відносин КНУ

Школа молодого українського дипломата Бізнес-школи Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка за підтримки Української асоціації зовнішньої політики оголошує набір на курс онлайн навчання.

Тривалість курсу: з 20 січня по 16 березня 2024 року, повідомляють у соцмережах навчального закладу.

Навчаючись в Школі, учасники переконаються у важливості отримання вищої освіти, а також, завдяки професорсько-викладацькому складу, ознайомляться зі спеціальностями з підготовки фахівців-міжнародників в Інституті міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка:

• міжнародні відносини,
  • країнознавство,
  • міжнародні економічні відносини,
  • міжнародний бізнес,
  • міжнародні комунікації,
  • міжнародне право.

Учасники курсу знайомляться зі сферою дипломатії, міжнародних відносин, професійними навичками завдяки:

• спілкуванню з Надзвичайними і Повноважними Послами – членами Української асоціації зовнішньої політики,
  • онлайн-зустрічам в рамках проекту з публічної дипломатії #OpenUkrainianDiplomacy – спілкування з українськими дипломатами, які працюють за кордоном,
  • консультаціям експертів проекту “Дипломатія: міжнародні відносини, етикет, протокол”.

Реєстрація за посиланням – https://bit.ly/3QXrPbw.