Winter Euroschool «European best practices: energy, digital and environmental dimension» у рамках проєкту EUSTS

Упродовж 1–9 лютого 2024 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки Erasmus+ напряму Жан Моне відбудеться онлайн-школа Winter Euroschool «European best practices: energy, digital and environmental dimension».

Організатором заходу є кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» (Україна).

Фокус-групи: учні шкіл, студенти, молоді науковці та викладачі. Формат заходу – онлайн (платформа Zoom).

Навчання передбачає: лекції, дискусії з цікавими спікерами, воркшопи, інтерактиви тощо, які дадуть змогу учасникам значно розширити свої знання про Європейський Союз та його співпрацю з Україною, головно у сфері енергетики, діджиталізації, екологічної та кліматичної дипломатії тощо.

Тематичні напрями

1. European Union basics (01.02.24).
  2. EU law, institutions and values in energy and environmental policies (02.02.24).
  3. Digital transformation in EU (08.02.24).
  4. EU and Ukraine (09.02.24).

Учасники онлайн-школи отримають сертифікат участі (обсяг 16 годин), а також бонусні презентації та інтерактиви від Послів європейської молоді.

Участь безоплатна й доступна за умови попередньої реєстрації до 28 січня 2024 року.

Реєстраційна форма

Поспішайте, кількість місць обмежена!

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.