Лекції та воркшопи, що відбудуться в січні-лютому 2024 року (АНОНС)

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького за підтримки Міністерство освіти і науки України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Онлайн лекція партнера, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки (патентне право), PhD, JD Alexander Akhiezer– «International Patent System: Patent Process and Requirements».

Онлайн лекція професора бізнес-права Корнелльської юридичної школи імені Майрона К. Тейлора, директора-засновника програми “Право, технології та підприємництво” у Корнелльському технологічному інституті, доктора юридичних наук Charles K. Whitehead – «Basics of Derivatives».

Онлайн лекція професора екології та еволюції, радника декана факультету математики та природничих наук Університету Осло (Норвегія) Nils Chr. Stenseth – «How to Write Good Research Proposals».

Онлайн воркшоп інвестора, підприємця, експерта з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансового радника засновника Web3-університету професій майбутнього “Learn to Earn Global”, засновника блокчейн-платформи «Amsets» Michael Patsan – «Using Generative Artificial Intelligence in Everyday Life».

Онлайн лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інститут системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп’ютерної нейронауки Soledad Gonzalo Cogno – «Introduction To Statistical Learning And Applications To Neuroscience».