Конкурс іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук на 2025 рік

Нещодавно розпочався етап формування, висунення та подання робіт на конкурс на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук на 2025 рік. На здобуття Стипендії можуть висуватися молоді вчені – громадяни України, які мають науковий ступінь доктора наук, збагатили науку визначними здобутками, проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, мають намір і змогу виконувати в Україні стипендіальну наукову (науково-технічну) роботу та вік яких на весь час отримання Стипендії не перевищує 40 років включно (до 31 грудня 2025 року включно конкурсантам не має виповнитися 41 рік).

Докладніше про етапи конкурсу читайте за посиланням.