ХVІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених Інституту молекулярної біології і генетики НАН України (АНОНС)

21–22 травня 2024 року в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України (Київ, вул. Академіка Заболотного, 150, актова зала) у змішаному форматі триватиме ХVІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, присвячена праці українських учених під час війни.

До участі запрошують молодих учених віком до 35 років (молодих докторів наук – до 40 років) і студентів, які виконують наукову роботу у закладах вищої освіти України.

Орієнтовна тематика секцій:

– молекулярна біологія і біоорганічна хімія;
– біотехнологія;
– генетика та епігенетика;
– загальна біологія;
– мікробіологія;
– біоінформатика і системна біологія;
– молекулярна фізіологія і біофізика;
– молекулярна онкологія.

Форма участі: усна чи стендова доповідь, публікація тез.

Робочі мови конференції – українська й англійська (для тез – лише англійська).

Доповіді учасників оцінить науковий комітет конференції у складі членів Вченої ради, провідних науковців та Ради молодих вчених Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. За підсумками оцінювання буде визначено переможців.

Участь – безкоштовна.Для участі у конференції необхідно до 10 травня 2024 року включнозаповнити реєстраційну форму та подати тези.

Тези буде надруковані у журналі «Biopolymers and cell».