В університеті Шевченка пройде Круглий стіл «Стратегія розвитку ІТ-освіти в Україні»: як долучитися

З нагоди 55-річчя Факультету комп’ютерних наук та кібернетики протягом наступних двох тижнів відбуватиметься низка заходів, які об’єднають нинішніх здобувачів освіти та випускників.

Найочікуванішим серед них буде Круглий стіл «Стратегія розвитку ІТ-освіти в Україні», який відбуватиметься 7 травня у Головному навчальному корпусі Університету з 10:00 до 15:30, говорять у Київському національному університет імені Тараса Шевченка.

У роботі Круглого столу візьмуть участь відомі фахівці у галузі інформаційних технологій (серед яких і випускники ФКНК), які говоритимуть про виклики IT-освіти, співпрацю з роботодавцями, можливості дуальної освіти та освіту в ШІ й ШІ в освіті.

З детально програмою Круглого столу та графіком інших івентів від Факультету можна ознайомитися за посиланням: https://csc.knu.ua/media/info/csc55.html

До участі запрошуємо викладачів, ІТ-фахівців, представників ІТ-бізнесу та всіх, хто цікавиться питаннями ІТ-освіти.