Стартує друга Студентська наукова школа-семінар

Організатори запрошують взяти участь в науковій школі з фізики ДНК!

В рамках школи будуть прочитані лекції, з яких учасники дізнаютья більше про структуру подвійної спіралі ДНК і методи, якими можна моделювати її фізичні властивості на різних рівнях молекулярної організації. Разом з лекціями проходитимуть практичні заняття, де можна буде навчитися самостійно запускати молекулярно-динамічні симуляції на обчислювальному грід-кластері Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (ІТФ).

Для участі в школі необхідно зареєструватися до 10 травня 2024р., заповнивши google-форму: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe6Zm1qYQw…/viewform…

Усі заняття безкоштовні і будуть проходити в змішаному офлайн/онлайн форматі.

Викладачі і запрошені лектори

• Сергій Перепелиця (ІТФ)
  • Тетяна Бубон (ІТФ)
  • Francesca Mocci (UNICA, Italy)
  • Oleksiy Zdorevskyi (UH, Finland)
  • Сергій Волков (ІТФ)
  • Ганна Шестопалова (ІРЕ)
  • Kęstutis AidasVU, Lithuania
  • Tudor Vasiliu (IMC, Romania)

Організатори: СергійПерепелиця (ІТФ, perepelytsya@bitp.kyiv.ua), Тетяна Бубон (ІТФ, tabubon@bitp.kyiv.ua), Віталій Шадура (КАУ).