«Одеська політехніка» отримала статус нацуніверситету

Державний університет «Одеська політехніка» отримав статус національного університету.

Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.

Згідно з оприлюдненим документом, президент підтримав пропозицію Кабміну про надання державному університету «Одеська політехніка» статусу національного.

Надалі заклад іменуватиметься Національним університетом «Одеська політехніка».

Заклад був створений 18 вересня 1918 році. В Одеській політехніці навчається близько 6 500 студентів, стажистів, аспірантів і докторантів, працює близько 1 000 викладачів, наукових співробітників, інженерно-технічних працівників. Серед них 57 академіків та член-кореспондентів державних і галузевих Академій наук України, більш ніж 120 професорів і докторів наук, близько 450 доцентів й кандидатів наук, 21 заслужений працівник народної освіти і заслужений працівник науки і техніки України, 13 академіків міжнародних Академій.