У Харківському політесі стартувала унікальна наукова конференція

На базі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” стартувала унікальна Міжнародна наукова конференція з енергетики, електроніки та сучасних технологій «IEEE KhPI Week on Advanced Technology».

Серед учасників онлайн-сесій: представники вишів та наукових інститутів України, а також Німеччини, Колумбії, Індії, інших країн. На конференції представлено 200 доповідей, які пройшли рецензування та перевірку.

KhPI Week поєднує основні відомі наукові школи з фізики, енергетики, електроніки, електроприводу та інформаційних технологій. Основні завдання конференції – обмін досвідом та співпраця у всіх основних наукових галузях.

Захід відкрив професор, проректор з наукової роботи НТУ “ХПІ” Андрій Марченко. Серед перших доповідачів – професорка ХПІ Марина Резінкіна із темою «Використання обчислювального інтелекту для створення алгоритмів визначення кількості ударів блискавки в об’єкти критичної інфраструктури».

KhPI Week триватиме до 7 жовтня.