У Європейських іграх єдиноборств Україну представляли 75 студентів і студенток із 36 університетів

European Universities Combat Championships відбувалися у місті Загреб (Хорватія), участь узяли понад тисяча студентів із 398 університетів із 31 країни Європи.

За три дні змагань студентська збірна України має аж 41 медаль: 4 золоті, 9 срібних і 18 бронзових, пише МОН України.

Маємо такі здобутки:

• кікбоксинг — 10 медалей: 4 золоті, 2 срібні, 4 бронзові;
  • карате — 15 медалей: 2 золоті, 6 срібних, 7 бронзових;
  • дзюдо — 9 медалей: 3 золоті, 6 бронзових;
  • тхеквондо (ВТФ) — 7 медалей: 5 золотих, 1 срібна, 1 бронзова.

Окрім перемоги в командному заліку серед країн, три українські університети увійшли до першої двадцятки змагань:

• 9 місце — Сумський державний університет — 2 золоті, 5 бронзових медалей;
  • 11 місце — Донбаська державна машинобудівна академія — 2 золоті медалі;
  • 15 місце — Національний університет фізичного виховання і спорту України — 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медаль.

«Неймовірний результат, якого вдалося досягти завдяки важкій наполегливій роботі — не лише безпосередньо під час змагань, але упродовж багатьох років. Студентський спорт в Україні розвивається і стає дедалі більш потужним та масовим! Дякую усім, хто працює заради цього: спортсменам-студентам, тренерам, викладачам та ректорам закладів вищої освіти, федераціям з видів спорту, Спортивній студентській спілці України, Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Міністерству освіти і науки України, штабу, який працював у Хорватії та Україні, і всім тим, хто допомагав і підтримував нашу студентську збірну! І звісно — величезна подяка Збройним силам України, завдяки яким студенти можуть виступати на таких змаганнях», — зазначив Вадим Стеценко, голова комітету з фізичного виховання і спорту МОН України.