Лекція «Цифровий розвиток регіонів України: тренди довоєнного періоду та перспективи післявоєнного відновлення»

30 листопада 2023 року відбудеться публічна лекція на тему «Цифровий розвиток регіонів України: тренди довоєнного періоду та перспективи післявоєнного відновлення».

Спікери:

• Ігор Панченко – очільник команди регіональної цифрової трансформації при Міністерстві цифрової трансформації України;
  • Максим Столярчук – начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Лекція відбудеться в режимі онлайн на платформі Microsoft Teams. Початок о 16:25.

Реєстрація

Захід відбудеться в межах проєкту Еразмус+ напряму Жан Моне кафедра «Європейські студії для технічних спеціальностей в Національному університеті «Львівська політехніка».

Організатори запрошують всіх охочих долучитись до лекції.