Перші соціологічні читання пам’яті академіка В.Ворони

Інститут соціології НАН України запрошує до участі в Перших соціологічних читаннях пам’яті багаторічного очільника Інституту академіка В.М.ВОРОНИ, які відбудуться 5 березня 2024 р. о 12.00 в Інститут соціології НАН України (вул. Шовковична, 12).

Тема читань: «Українська соціологічна думка в пошуках шляхів соціально-економічного розвитку» з акцентом на особистому внеску В.М.Ворони в розвиток української соціологічної науки.

Тези доповідей публікуватимуться в часописі «Соціологія: теорія, методи, маркетинг». Підготовлені статті направляти на електронну пошту організаторів: chytannia.1@gmail.com . Прохання вказати № телефону та ORCID (за наявності). Участь у конференції безоплатна.

Вимоги до текстів

Обсяг – до 8 тис. знаків (українською чи англійською). Шрифт – Times New Roman 14. Абзацний відступ – 1,25 см. Вирівнювання – за лівим краєм. Міжрядковий інтервал – 1,5. Список використаних джерел оформлюється згідно зі стилем Американської психологічної асоціації (APA).