В Альянсі європейських університетів EUniWell – European University for Well-Being стартував 6-й конкурс фінансування

Як ідеться у повідомленні Київського національного університету імені Тараса Шевченка, це чудова нагода отримати кошти для проєкту з підвищення добробуту в українських університетах та поза ними.

Програма початкового фінансування EUniWell пропонує унікальну платформу для дослідників, викладачів, студентів і співробітників нашої мережі для реалізації спільних проєктів, які підвищують добробут в наукових колах і суспільстві.

Інформаційні сесії: 6 та 21 лютого 2024 року

Сесії будуть проведені 6 лютого та 21 лютого, щоб допомогти в процесі подачі заявок. На цих сесіях учасники матимуть можливість представити концепції своїх проєктів, поспілкуватися з потенційними співавторами та отримати роз’яснення щодо вимог і процесу конкурсу.

Дедлайн подачі: 10 березня 2024 року

Оцінка пропозицій розпочнеться 15 березня, а комітет із відбору завершить рішення щодо фінансування до 23 квітня.