Пройде Міжнародна науково-технічна конференція “Проблеми сучасної ядерної енергетики”

Захід відбудеться 17-19 квітня 2024 року на базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Подання заявок на участь та надання назв доповідей – до 01 березня 2024 р.

Організатори заходу: Громадська організації “Українське ядерне товариство”, Національний науковий центр “Харківський фізико-технічний інститут”, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

У рамках конференції будуть розглянуті питання за такою тематикою:

-розвиток ядерно-енергетичного комплексу України;

-матеріали для ядерної енергетики;

-підвищення рівня безпеки та ефективності експлуатації АЕС;

-подовження терміну експлуатації енергоблоків та управління;

-старінням обладнання АЕС;

-ядерна, радіаційна і екологічна безпека при поводженні з РАВ та ВЯП;

-проблеми термоядерного синтезу;

-робота з громадськістю в атомній галузі.

До участі у конференції запрошуються представники наукових установ, підприємств та організацій атомної галузі України, суміжних галузей, а також профільних закладів вищої освіти.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

З детальною інформацією про конференцію, регламентом проведення, а також правилами оформлення тез доповідей можна ознайомитися на нашому сайті.

Джерело: Національна академія наук України.