Триває Open Call для талановитих студентів, науковців, дослідників у сфері deep tech

Отримайте унікальну можливість розвинути свою ідею у сфері deep tech разом із провідними експертами та інноваційними програмами. Подайте заявку до 12 лютого, щоб потрапити на відбірковий хакатон «Інновації у сфері глибоких технологій», що відбудеться 1–3 березня 2024 року в Києві в гібридному форматі!

Участь у хакатоні можуть брати як індивідуальні учасники (студенти, науковці, фінансисти, дизайнери-маркетологи, розробники), так і готові сформовані команди.

Подати заявку можна за покликанням.

Чому варто долучитися:

30 наукоємних стартапів-переможців приєднаються до акселераційних програм Science Intensive Innovation та Development and Renovation. Команди взаємодіятимуть з потенційними клієнтами, залучатимуть інвестицій, шукатимуть Product-Market Fit, отримають доступ до ресурсів та зможуть перевірити бізнес-модель.

Детальніше про вимоги та процес відбору тут.