uk

Держава Ізраїль оголошує конкурс спільних науково-дослідних проєктів на 2022-2023 рр.

З 11 січня до 15 березня 2022 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство інновацій, науки і технологій Держави Ізраїль оголошують конкурс спільних науково-дослідних проєктів на 2022-2023 роки.

До участі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ і підприємств.

Проєктні пропозиції приймаються за напрямами:

  • прикладна математика (топологічні матеріали; прикладна математика в теорії чисел; криптографія;
  • обчислювальна математика);
  • єврейська спадщина (цифрові гуманітарні науки: Єврейсько-українська спадщина та історія).

Керівники та головні учасники проєктів можуть подавати кілька заявок, однак не зможуть отримати фінансування більш ніж за одним проєктом. Перелік документів для реєстрації пропозиції:Супровідний листВимоги: 1 примірник, скан-копія не допускається; на бланку установи-заявника назва спільного проєкту, пріоритетний напрям, ПІБ наукового керівника та перелік додатків. Обов’язково зазначити, що дослідження по темі проєкту не фінансуються з держбюджету в межах інших конкурсів. Лист кандидати адресують на ім’я заступника Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції О. Шкуратова.

Форма заявки учасникаВимоги: 2 примірники, скан-копія сторінок із підписами та печаткою від ізраїльського партнера допускається, від української сторони – оригінал; форма заповнюється послідовно українською та англійською мовами в одному файлі.

Лист-підтвердження від ізраїльського партнера-керівника проєкту

Вимоги: 1 примірник, скан-копія допускається; на бланку установи-партнера текст у довільній формі, необхідно зазначити керівників, а також назву спільного проєкту. Лист кандидати адресують на ім’я керівника установи-заявника.Акт експертизи на відкриту публікацію матеріалів за темою проєкту

Вимоги: 1 примірник, скан-копія не допускається; експертна комісія установи затверджує висновок, матеріали проєктної пропозиції не повинні містити відомостей, заборонених до відкритого оприлюднення, текст у довільній формі.CV українського та ізраїльського наукових керівників проєкту

Вимоги: по 1 примірнику; CV кожного керівника надаються українською та англійською мовами.Після підготовки документів кандидати заповнюють Google-анкету, до якої додають заповнену заявку (формат .doc). Усі паперові матеріали мають знаходитися в одній підписаній папці, на якій необхідно вказати назву конкурсу й установи-заявника, тему проєкту та ПІБ керівника.

Документи можна надіслати поштою (просте відправлення, у разі передачі кур’єром Нової пошти – до скриньки для листувань у холі МОН) або особисто (залишивши у скриньці для листувань) за адресою: Україна, 01601, місто Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, Міністерство освіти і науки України.

Переможцям виділяється фінансування на один рік із можливістю продовження на другий. Рішення щодо фінансування на другий рік приймається після розгляду результатів першого року роботи. Кожна сторона покриває витрати, пов’язані з перебуванням вчених у партнерській країні (транспортні та добові витрати, проживання, медичне страхування, візова підтримка).

Читайте також: