У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за участю інструкторів США розпочалася демонстрація можливостей системи імітаційного моделювання GTLS-GO (Joint Theater Level Simulation — Global Operations), що призначена для моделювання воєнних дій на оперативному рівні.
Як повідомили в пресслужбі вишу, протягом чотирьох днів представники іноземної делегації — розробники системи імітаційного моделювання GTLS-GO — ознайомлять фахівців університету зі структурою, специфікою та основними можливостями даної системи.
Представниця американської делегації пані Елен Роланд під час демонстрації наголосила, що основною відмінністю GTLS-GO від вже звичної для ЗС України системи JCATS, призначеної для тактичного рівня, є широкий функціонал імітаційного моделювання на оперативному рівні. Система дозволяє планувати та керувати діями видів та родів військ (сил), а також логістичним забезпеченням в умовах виконання бойових завдань.
А представник уряду США пан Ендрю Ехолс зазначив, що систему імітаційного моделювання GTLS-GO планують використовувати під час багатонаціонального командно-штабного навчання «Вікінг-2022».
Організатори багатонаціонального КШН «Вікінг–2022» вже здійснювали візит до НУОУ, під час якого були обговорені питання залучення особового складу і використання можливостей та засобів центру імітаційного моделювання і навчально-наукового центру підготовки офіцерів для багатонаціональних штабів університету для участі у «Вікінг–2022», створення та розгортання відповідних багатонаціональних органів військового управління (штабів) на базі університету, а також встановлення технічної сумісності з відповідними технічними засобами інших держав-учасниць, які братимуть участь у зазначеному навчанні.
Читайте также:
- Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ: «ДОСЛІДНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ЛОКОМОТИВ ПРОГРЕСУ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ДУАЛЬНА ОСВІТА: АКЦЕНТИ І «ПІДВОДНІ КАМЕНІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЄВРОПЕЙСЬКІ ГРАНТИ: ПОТРІБЕН КУРС ІЗ «ГОРИЗОНТОЗНАВСТВА»! Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- МОН ТА НАН УКРАЇНИ ПОЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЯРОСЛАВ ЯЦКІВ – ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР КПІ.Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВСТУП- 2022 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ТОТ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА SuperNova: ІДЕЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- КРАЩИЙ МОЛОДИЙ МАТЕМАТИК УКРАЇНИ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЖІНКИ ЧУДОВО ПОЧУВАЮТЬ СЕБЕ В НАУЦІ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВЕЛИКА КРАСА МАЛОГО МІСТА. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- Коли варто закривати школи? Відстежити з космосу, зреагувати на Землі. Наші позиції. Наукова євроінтеграція. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.