Київська Мала академія наук спільно з творчою агенцією «Баляндраси» оголошує перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів (літкастів) «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі».
Взявши до уваги сучасні можливості ґаджетів, а також запит аудиторії на аудіоформати, організатори переконані, що проєкт літературних подкастів – це ще й чудова база підготовки до успішного складання ЗНО. Саме тому – читаємо, літкастимо, змагаємося за призові гонорари, а ще допомагаємо зробити підготовку до випускних іспитів цікавою та ефективною.
Амбасадорами конкурсу стали Алла Мазур, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Римма Зюбіна, їх аудіовідгуки про конкурс можна почути на лендингу конкурсу: https://krutezno.com
Також конкурс підтримує багато інфлюенсерів. Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках КМАН та КрутеЗНО у Фейсбуці та Інстаграмі:https://www.facebook.com/krutezno22/https://www.instagram.com/krutezno22/
До участі в конкурсі літкастів запрошуються як учні, так і дорослі, змагатися за призи можна буде відповідно до віку в одній з категорій: «Учнівський літкаст» або «Експертний літкаст».
Для запису літкастів можна обирати з 85 творів: від затвердженої програми зі ЗНО-2022 до сучукрліту.
Конкурсний літературний подкаст – це аудіозапис у форматі mp3, від 3 до 25 хвилин, де автор подкасту – конкурсант – передає зміст твору, звертає увагу на сюжетні перипетії, особливості художнього стилю, висловлює свою думку щодо обраного твору, фокусується на художніх деталях, пояснює образи, цитує, дає свій читацький відгук. Автор-літкастер може акцентувати увагу на історії написання, описах героїв, конфліктах та критиці твору. Запис літкаста можна здійснити навіть на звичайний телефон.
Всі надіслані літкасти будуть прослухані та оцінені компетентним журі, після чого опубліковані на партнерській платформі для публічного прослуховування. При визначенні переможців враховуватимуться і вподобайки від слухачів.
Призовий фонд «КрутеЗНО: ЗНО у твоєму плеєрі» складає 100 тисяч гривень, що будуть розділені порівну з-поміж 10 переможців.Прийом заявок на участь у конкурсі триває з 17 січня по 15 березня (включно) 2022 року. Разом із заявкою надсилається конкурсний літкаст.Мова літкастів – українська.
Повна інформація про конкурс на офіційному сайті: krutezno.com
Читайте також:
- Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ: «ДОСЛІДНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ЛОКОМОТИВ ПРОГРЕСУ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ДУАЛЬНА ОСВІТА: АКЦЕНТИ І «ПІДВОДНІ КАМЕНІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЄВРОПЕЙСЬКІ ГРАНТИ: ПОТРІБЕН КУРС ІЗ «ГОРИЗОНТОЗНАВСТВА»! Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- МОН ТА НАН УКРАЇНИ ПОЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЯРОСЛАВ ЯЦКІВ – ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР КПІ.Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВСТУП- 2022 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ТОТ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА SuperNova: ІДЕЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- КРАЩИЙ МОЛОДИЙ МАТЕМАТИК УКРАЇНИ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЖІНКИ ЧУДОВО ПОЧУВАЮТЬ СЕБЕ В НАУЦІ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВЕЛИКА КРАСА МАЛОГО МІСТА. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- Коли варто закривати школи? Відстежити з космосу, зреагувати на Землі. Наші позиції. Наукова євроінтеграція. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р