Створення інноваційно-космічного кластеру «Карпатський» обговорили під час робочої наради за участю низки науковців Львівської політехніки. Проректор з наукової роботи Іван Демидов, доцентка кафедри вищої геодезії та астрономії, голова Львівського астрономічного товариства, координатор проєкту Любов Янків-Вітковська, директор Tech StartUp School та Наукового парку SID City Політехніки Назарій Подольчак, заступник начальника Національного центру управління та випробовування космічних засобів (НЦУВКЗ) з інформаційно-аналітичної та науково-дослідної роботи Ігор Брухно, керівник Центру космічних досліджень та зв’язку (НЦУВКЗ, Золочів) полковник Віктор Ожінський, начальник інформаційно-аналітичного Центру НЦУВКЗ, полковник Сергій Янчевський, начальник управління інвестицій та проєктів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Андрій Павлів, директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Степан Куйбіда та в.о. директора Львівського конференц-бюро Софія Каїнська після плідної дискусії домовилися про наступні кроки для створення такого кластеру в західному регіоні.
― Керівництво Національного центру управління та випробовування космічних засобів підтвердило свої пропозиції, прийняті у Резолюції під час науково-технічного семінару (грудень 2019 року), який відбувся у Львівській політехніці, про те, що саме на базі нашого університету необхідно створити такий Кластер. Цю ідею підтримали представники міської та обласної влади. Під час нещодавньої наради ми домовилися провести круглий стіл щодо підписання угоди про створення Кластеру наприкінці лютого ― на початку березня цього року, ― наголосила Любов Янків-Вітковська.
Також під час наради створили робочу групу для підготовки робочих документів для підписання Угоди між учасниками Кластеру: від НЦУВКЗ ― полковник Віктор Ожінський, від Львівської політехніки ― доцент Любов Янків-Вітковська.
За пропозицією Ректора Львівської політехніки, висловленою в листі до керівника НЦУВКЗ, координатором роботи по створенню Кластеру і керівником на початковому етапі буде Любов Миколаївна Янків-Вітковська.
Читайте також:
- Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ: «ДОСЛІДНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ЛОКОМОТИВ ПРОГРЕСУ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ДУАЛЬНА ОСВІТА: АКЦЕНТИ І «ПІДВОДНІ КАМЕНІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЄВРОПЕЙСЬКІ ГРАНТИ: ПОТРІБЕН КУРС ІЗ «ГОРИЗОНТОЗНАВСТВА»! Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- МОН ТА НАН УКРАЇНИ ПОЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЯРОСЛАВ ЯЦКІВ – ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР КПІ.Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВСТУП- 2022 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ТОТ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА SuperNova: ІДЕЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- КРАЩИЙ МОЛОДИЙ МАТЕМАТИК УКРАЇНИ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЖІНКИ ЧУДОВО ПОЧУВАЮТЬ СЕБЕ В НАУЦІ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВЕЛИКА КРАСА МАЛОГО МІСТА. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- Коли варто закривати школи? Відстежити з космосу, зреагувати на Землі. Наші позиції. Наукова євроінтеграція. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.