Закінчилися два продуктивні тижні навчання у традиційній зимовій школі Data Engineering and Security 2022 (DES 2022), участь у якій цьогоріч взяло близько 700 студентів університетів, коледжів та учнів шкіл з різних куточків України.
Організаторами є Львівський національний університет імені І. Франка, зокрема автори інноваційних освітніх програм: Роман Шувар (кафедра системного проєктування факультету електроніки та комп’ютерних технологій, Олег Бугрій (кафедра математичної статистики і диференціальних рівнянь механіко-математичного факультету), Петро Венгерський (кафедра інформаційних систем факультету прикладної математики та інформатики) – та Центр маркетингу і розвитку, за підтримки Міністерства освіти і науки України й Міністерства цифрової трансформації України.
Курс тривав з 24 січня по 4 лютого та містив такі модулі: SoftSkills, SoftwareEngineering, DataScience, CyberSecurity.
День за днем впродовж навчання слухачі набиралися досвіду, ділилися власними знаннями, працювали над крутими проєктами та здобували нові навички, що стане добрим підґрунтям для майбутнього працевлаштування.
Завдяки тісній співпраці Університету з ІТ-галуззю, зокрема компаніями GENESIS, SigmaSoftware, InterLogic, Squad, Eleks, SoftServe, GlobalLogic, Avenga, EPAM, N-iX, Intellias, Distributed lab та за сприяння Lviv IT Cluster, вдалося наповнити курс цікавою й актуальною інформацію, свідченням чого стали численні схвальні відгуки від слухачів.
Студенти та учні не лише слухали лекції, а й брали участь у роботі над проєктами у малих групах. Наставники були вражені креативністю та відповідальністю всіх учасників конкурсу, тому вирішили відзначити 12 найкращих команд: 4 команди посіли І місце, 4 – ІІ й 4 – ІІІ. Старанність та зусилля переможців були не даремними, адже кожен із них отримав подарунки від компаній Primex, Avenga, N-iX, SoftServe та InterLogic.
Також всім учасникам, які відвідали понад 80% занять в рамках DES 2022, будуть надіслані іменні сертифікати та надані 4 кредити ECTS.
Читайте також:
- Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ: «ДОСЛІДНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ЛОКОМОТИВ ПРОГРЕСУ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ДУАЛЬНА ОСВІТА: АКЦЕНТИ І «ПІДВОДНІ КАМЕНІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЄВРОПЕЙСЬКІ ГРАНТИ: ПОТРІБЕН КУРС ІЗ «ГОРИЗОНТОЗНАВСТВА»! Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- МОН ТА НАН УКРАЇНИ ПОЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЯРОСЛАВ ЯЦКІВ – ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР КПІ.Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВСТУП- 2022 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ТОТ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА SuperNova: ІДЕЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- КРАЩИЙ МОЛОДИЙ МАТЕМАТИК УКРАЇНИ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЖІНКИ ЧУДОВО ПОЧУВАЮТЬ СЕБЕ В НАУЦІ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВЕЛИКА КРАСА МАЛОГО МІСТА. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- Коли варто закривати школи? Відстежити з космосу, зреагувати на Землі. Наші позиції. Наукова євроінтеграція. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.