Проведення конкурсу спрямоване на виконання Програми інформатизації на 2020-2024 роки за основними її напрямами (див. Додаток).
1. У конкурсі можуть брати участь проекти, виконавцями яких є установи НАН України. Установи, що не підпорядковані НАН України, можуть бути тільки співвиконавцями проекту.
2. До участі в конкурсі допускаються лише проекти, що спрямовані на виконання завдань Програми інформатизації НАН України. Перелік конкурсних завдань наведено в Додатку.
3. Проект має бути спрямованим на виконання одного або кількох з переліку конкурсних завдань або їх частин.
4. Фінансування проекту визначається замовником Програми інформатизації НАН України (Президія НАН України) лише на поточний рік.
5. Для участі в конкурсі виконавець у зазначений в оголошенні термін має подати Запит на виконання проекту, оформлений відповідно до форми запиту, затвердженоїПостановою Президії НАН України від 19.12.2018 р. № 339 “Про затвердження Порядку формування тематики та контролю за виконанням наукових досліджень в НАН України”.
6. Пріоритетними роботами на 2022 рік є такі:
- супроводження та доопрацювання згідно зі змінами законодавства та вимогами користувачів функціонуючих систем, розроблених у рамках Програми інформатизації НАН України;
- перенесення баз даних та обробку даних систем, розроблених у рамках Програми інформатизації, до хмарного середовища НАН України;
- проекти, спрямовані на розробку та впровадження хмарних та грід сервісів для забезпечення наукових досліджень, які по завершенню проекту мають бути внесені в каталог сервісів національної хмари відкритої науки, яка будується та буде інтегрована в Європейську хмару відкритої науки;
- проекти щодо підвищення інформаційної безпеки баз даних функціонуючих систем, розроблених в рамках Програми інформатизації НАН України.
Термін проведення конкурсу: 03.02.2022 – 03.03.2022 рр.
Заповнені форми запитів подаються в Інститут програмних систем НАН України. Адреса: 03187, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 40, корпус 5, приймальня. Обов’язково відправляти електронні копії Запитів на електронну адресу: peter@protoka.kiev.ua (Перконос Петро).
Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України
Читайте також:
- Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ: «ДОСЛІДНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ЛОКОМОТИВ ПРОГРЕСУ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ДУАЛЬНА ОСВІТА: АКЦЕНТИ І «ПІДВОДНІ КАМЕНІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЄВРОПЕЙСЬКІ ГРАНТИ: ПОТРІБЕН КУРС ІЗ «ГОРИЗОНТОЗНАВСТВА»! Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- МОН ТА НАН УКРАЇНИ ПОЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЯРОСЛАВ ЯЦКІВ – ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР КПІ.Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВСТУП- 2022 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ТОТ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА SuperNova: ІДЕЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- КРАЩИЙ МОЛОДИЙ МАТЕМАТИК УКРАЇНИ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЖІНКИ ЧУДОВО ПОЧУВАЮТЬ СЕБЕ В НАУЦІ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВЕЛИКА КРАСА МАЛОГО МІСТА. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- Коли варто закривати школи? Відстежити з космосу, зреагувати на Землі. Наші позиції. Наукова євроінтеграція. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.