Складність політики визначається складністю людини як такої – Олександр Майборода

Про наукове обґрунтування тих політичних процесів, що відбувалися в нашій країні з моменту проголошення її незалежності, та тих, що відбуваються зараз, а також про перспективи політичної розбудови України після закінчення війни в інтерв’ю програмі «Про науку. Компетентно» (ведучий – академік Володимир Семиноженко) для YouTube-каналу НАН України розповів заступник директора з наукової роботи Інституту політичних і етнонаціональних досліджень (ІЕПД) ім. І.Ф. Кураса НАН України член-кореспондент НАН України Олександр Майборода.

“Складність політики визначається складністю людини як такої”, – вважає заступник директора з наукової роботи Інституту політичних і етнонаціональних досліджень (ІЕПД) ім. І.Ф. Кураса НАН України член-кореспондент НАН України Олександр Майборода.