Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б. І. Вєркіна НАН України запрошує до участі в ІІІ міжнародному семінарі

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б. І. Вєркіна НАН України запрошує до участі в ІІІ міжнародному семінарі «Теплопровідність твердих тіл при низьких температурах», що відбудеться 25 жовтня 2023р. онлайн на базі платформи Zoom.

Основною метою семінару з теплопровідності є забезпечення всебічної комунікації між фахівцями у галузі фізики низьких температур, теплових явищ у твердих тілах та досліджень теплообміну.

Програма семінару включає наступні теми досліджень:

1. Низькотемпературні теплові властивості квазі-1D та 2D кристалів.

2. Теплообмін у магнітних матеріалах.

3. Колективні збудження в молекулярних кристалах і стеклах.

4. Теплові явища в наноматеріалах і матеріалознавстві.

5. Теплопровідність і квантові ефекти у твердому тілі.

Учасники семінару можуть подати рукописи своїх доповідей для публікації в журналі «Фізика низьких температур».

Участь у семінарі безоплатна.Детальніше з інформацією про захід можна ознайомитись із першого інформаційного повідомлення та на сайті ФТІНТ ім. Б. І. Вєркіна НАН України.