Міжнародний фонд Івана Франка розпочав прийом наукових робіт і супровідних документів на участь у конкурсі на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка у 2022 році. До участі запрошують дослідників, монографії яких були опубліковані у 2019–2021 роках та мають ISBN.
Наукові роботи, які подаються на премію, повинні мати міжнародне значення, належати до соціально-гуманітарних дисциплін і ґрунтуватися на засадах наукового осмислення історичних або сучасних процесів у культурі, політиці та суспільному житті України.
Дослідження мають відповідати позиції Івана Франка, яку він висловив за життя: «Ця праця наскрізь критична, діло холодного розуму, натхнена великою ідеєю одноцільності і своєрідності…».
Рекомендувати наукову роботу на здобуття премії може або академічна установа чи заклад вищої освіти України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, або лауреати премії попередніх років.
Обов’язковою умовою для участі у конкурсі є заповнення електронної форми за посиланням, а також надсилання трьох друкованих примірників монографії з автографом автора на поштову адресу комітету премії (01054, м. Київ, вул. Володимирська, 48А, офіс 15).
Лауреат премії отримає грошову винагороду та пам’ятний золотий нагрудний знак (медаль). Урочиста церемонія нагородження відбудеться 27 серпня 2022 року на батьківщині Івана Франка.
Також лауреат протягом шести місяців після вручення премії має виступити з лекцією – популярним викладом змісту наукової роботи-переможниці, у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка, Львівському національному університеті ім. І. Франка, Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.
Прийом наукових робіт триватиме до 1 березня 2022 року.
Читайте також:
- Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ: «ДОСЛІДНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ЛОКОМОТИВ ПРОГРЕСУ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ДУАЛЬНА ОСВІТА: АКЦЕНТИ І «ПІДВОДНІ КАМЕНІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЄВРОПЕЙСЬКІ ГРАНТИ: ПОТРІБЕН КУРС ІЗ «ГОРИЗОНТОЗНАВСТВА»! Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- МОН ТА НАН УКРАЇНИ ПОЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЯРОСЛАВ ЯЦКІВ – ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР КПІ.Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВСТУП- 2022 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ТОТ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА SuperNova: ІДЕЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- КРАЩИЙ МОЛОДИЙ МАТЕМАТИК УКРАЇНИ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЖІНКИ ЧУДОВО ПОЧУВАЮТЬ СЕБЕ В НАУЦІ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВЕЛИКА КРАСА МАЛОГО МІСТА. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- Коли варто закривати школи? Відстежити з космосу, зреагувати на Землі. Наші позиції. Наукова євроінтеграція. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.