ESTIEM Local Responsible Forum у КПІ

У КПІ проходять англомовні тренінги для майбутніх лідерів. Їх організували міжнародна студентська організація ESTIEM і профком студентів КПІ.

До Київської політехніки зʼїхались учасники й тренери майже з 11 країн світу. Головне завдання учасників — проявити себе у сферах бізнесу, аналітики, маркетингу й дизайну.

ESTIEM – це студентська організація, яка з’єднує європейських студентів, які поєднують технологічне розуміння з навичками управління. Зокрема, студенти які вивчаютьпромислову інженерію та менеджмент, поєднуючи технологічні знання з управлінськими навичками. Їхня мета – встановлювати та розвивати відносини зі студентами по всій Європі, підтримувати їх в особистому і професійному зростанні.