Відділ лексикології, лексикографії та структурно-математичної лінгвістикиІнституту української мови НАН України 5–6 вересня 2022 року проводить Міжнародну наукову конференцію ЛЕКСИКОГРАФІЧНА ПАРАДИГМА ХХІ СТ.: До 100-ліття від дня народження доктора філологічних наук, професора Леоніда Сидоровича Паламарчука
Передбачено заслухати та обговорити доповіді з проблем: теорія та практика сучасної лексикографії; українська історична лексикографія; засади та методологія укладання словників різних типів;джерельна база словників ХХІ ст.;лексикографія і міжкультурна комунікація; тлумачна лексикографія; комп’ютерна лексикографія та створення лінгвістичних баз даних; засади авторської лексикографії і римографії;термінологічна лексикографія;перекладна лексикографія;ономастична лексикографія;фразеографія; лексикографічне моделювання результатів досліджень з етнолінгвістики, соціолінгвістики, стилістики та культури мови.
Конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 4 в мішаному форматі (у приміщенні Інституту української мови НАН України та онлайн на платформі Google Meet).
Робочі мови – українська та інші слов’янські.
Для участі в конференції просимо до 1 серпня 2022 року на електронну адресу slovsprava@ukr.net надіслати лист (тема листа «Конференція»), який міститиме заповнену реєстраційну форму учасника конференції (назва файлу «Прізвище автора_заявка»).
Форму заявки подано в додатку А за посиланням: https://docs.google.com/…/1dT8Ze3QlVeWV505…/edit…За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових праць. Вимоги до оформлення статей подано в додатку Б за посиланням: https://docs.google.com/…/1dT8Ze3QlVeWV505…/edit…
Контакти для довідок:Електронна пошта відділу лексикології, лексикографії та структурно-математичної лінгвістики Інституту української мови НАН України: slovsprava@ukr.net.Цигвінцева Юлія Олександрівна, секретар оргкомітету конференції: julivoznuk@gmail.com, тел. +38(093) 260-78-09.
Читайте також:
- Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ: «ДОСЛІДНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ – ЛОКОМОТИВ ПРОГРЕСУ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ДУАЛЬНА ОСВІТА: АКЦЕНТИ І «ПІДВОДНІ КАМЕНІ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЄВРОПЕЙСЬКІ ГРАНТИ: ПОТРІБЕН КУРС ІЗ «ГОРИЗОНТОЗНАВСТВА»! Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- МОН ТА НАН УКРАЇНИ ПОЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЯРОСЛАВ ЯЦКІВ – ПОЧЕСНИЙ ДОКТОР КПІ.Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВСТУП- 2022 ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ІЗ ТОТ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- НАУКОВА SuperNova: ІДЕЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- КРАЩИЙ МОЛОДИЙ МАТЕМАТИК УКРАЇНИ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ЖІНКИ ЧУДОВО ПОЧУВАЮТЬ СЕБЕ В НАУЦІ. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- ВЕЛИКА КРАСА МАЛОГО МІСТА. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.
- Коли варто закривати школи? Відстежити з космосу, зреагувати на Землі. Наші позиції. Наукова євроінтеграція. Газета “Світ”, № 1 – 2, січень, 2021 р.