Інститут електронної фізики НАН України організовує Міжнародну наукову конференцію «Ужгородська школа з атомної фізики та квантової електроніки»

26–27 травня 2022 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «Ужгородська школа з атомної фізики та квантової електроніки», присвячена 100-річчю від дня народження професора Івана Прохоровича Запісочного (1922–2001). Захід триватиме в онлайн-форматі. Організатор – Інститут електронної фізики НАН України (Ужгород).

Наукові напрями конференції:

• фізика електронних і атомних зіткнень;
  • багатофотонна іонізація атомів металів;
  • процеси взаємодії електронних, іонних та лазерних пучків з поверхнею твердих тіл;
  • елементарні процеси у лазерах і низькотемпературній плазмі;
  • спектроскопія атомів, молекул, резонансні явища;
  • фізична електроніка;
  • теоретична фізика.

Робочі мови – українська, англійська.

Форма участі – усна онлайн-доповідь на платформі Zoom.

Матеріали конференції буде видано в електронному збірнику, який організатори опублікують на офіційному сайті конференції та розішлють усім учасникам.

Заявку на участь у заході надсилайте, будь ласка, до 29 квітня 2022 року, а тези доповіді – до 5 травня 2022 року на електронні адреси: zap100years@gmail.com або z9168437@gmail.com.

Участь у конференції та публікування матеріалів – безкоштовні.

Шаблон оформлення публікації
Сайт конференції

За інформацією Інституту електронної фізики НАН України та прес-служби НАН України