Університет Кіпру надає стипендії студентам та аспірантам з України, які через війну не можуть вчитися

Університет Кіпру оголошує про 5 стипендій для бакалаврів та 5 стипендій для магістрів і аспірантів, що не можуть продовжувати навчання в Україні через військові дії. Про це повідомляє International Academic Mobility and International Projects Offices.

Для кого: бакалаври, магістри та аспіранти з України

Напрями, за якими можна взяти участь:

• Biological Sciences
  • Civil and Environmental Engineering
  • Computer Engineering
  • Computer Science
  • Economics
  • Electrical Engineering
  • English Language And Literature
  • History and Archeology
  • Law
  • Mechanical And Manufacturing Engineering
  • Philosophy
  • Social and Political Sciences
  • Business and Public Administration
  • Accounting and Finance

Що покриває стипендія:

• повні витрати, пов’язані з навчанням в Університеті Кіпру
  • заняття з грецької мови
  • щомісячні витрати на проживання (700 євро).

Мова навчання на всіх програмах бакалавріату: грецька (за винятком напряму English Language And Literature)

Шаблон заявки можна взяти за посиланням https://myngu-my.sharepoint.com/…/EaDlgz8MUshMq-AgUIg… Заповнену форму надсилати на електронну пошту aasw@ucy.ac.cy

Формат, терміни навчання та інші деталі уточнюйте у приймаючої сторони індивідуально.