Університет Тирани пропонує безкоштовне навчання студентам з України

Університет POLIS (м. Тирана, Албанія) за підтримки Албанського Червоного Хреста пропонує безкоштовне навчання студентам з України.

Для кого: студенти українських університетів, які не можуть продовжувати навчання через військові дії

Що ви отримаєте: безкоштовне навчання в університеті POLIS, а також навчальний заклад зможе допомогти в перемовинах з муніципалітетом Тирани про розміщення студентів

Напрями, за якими можна взяти участь:

Бакалавр:Bachelor in Art and Design, Bachelor in Civil Engineering ,Bachelor in Computer Science , Bachelor in Environmental Studies , Bachelor in Business Administration.

Магістр:Masters of science in Applied Design, Masters of science in Civil Engineering , Masters of science in Computer Science , Masters of science in Urban Environmental Management, Masters of science in Business Administration .

Дедлайн подачі заявок: до серпня 2022 року.

Старт навчання: жовтень 2022 року.

Університет POLIS буде розглядати всі заявки, але рекомендує слідувати мінімальним кваліфікаціям, які можна знайти за посиланням: http://www.universitetipolis.edu.al/?q=sq/node/2788

Заявку можна подати на e-mail: sekretaria@universitetipolis.edu.al та rektorati@universitetipolis.edu.al

Формат, терміни навчання та інші деталі уточнюйте у приймаючої сторони індивідуально.