У грудні пройде XV Міжнародна конференція студентів та молодих вчених «Сучасні транспортні технології»

Кафедра залізничного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки запрошує взяти участь у роботі XV Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених імені Г.М. Кірпи «Сучасні транспортні технології», яка відбудеться 14 грудня 2023 року в режимі онлайн із використанням платформи Zoom.

Програма конференції передбачає роботу за такими напрямами:

1. Транспортні технології та логістика процесу перевезень
  2. Транспортна інженерія
  3. Економічні та гуманітарні проблеми залізничного транспорту

На конференції буде заслухано й обговорено нові результати теоретичних та експериментальних досліджень, а також розглянуто актуальні питання розвитку науки і техніки за зазначеними напрямами.

Крайній термін подання заявки на участь та надсилання тез доповіді – 4 грудня 2023 року.

Робочі мови конференції: українська, англійська
Для заповнення заявки на участь в конференції перейдіть за посиланням
Участь: безкоштовна