Науково-просвітницький проєкт «World Cancer Day Awareness 2022» (АНОНС)

3 лютого 2022 року у м. Києві в рамках Всесвітнього дня боротьби проти раку відбудеться спільний науково-просвітницький проєкт «World Cancer Day Awareness 2022».

Організатори: Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України та кафедра біології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Реєстрація учасників триває до 02 лютого 2022 року.

Тематика заходу:

• злоякісні новоутворення: причини виникнення та профілактика;
  • роль спадковості у виникненні злоякісних новоутворень;
  • клітини імунної системи в реалізації протипухлинної відповіді організму;
  • цитологічні методи досліджень;
  • культура клітин як ресурс для проведення наукових досліджень в галузях онкології, токсикології, біотехнології.

Контакти Організаційного комітету:

Щербіна В.М. – PhD (Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, e-mail: lera.kholodniuk@gmail.com)Гурняк О.М. – к.б.н. (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, e-mail: gurnyak11@gmail.com).

Більше інформації

Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України