ХVI Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики» (АНОНС)

З 20 по 22квітня 2022 року в Харкові пройде ХVI Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики».

Організатори: Українське ядерне товариство, Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» та Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

До участі в конференції запрошуються представники молоді профільних закладів вищої освіти, наукових установ та підприємств атомної енергетики України.

Тематика конференції:

•  ядерна фізика та енергетика;
  •  радіаційне матеріалознавство;
  •  підвищення рівня безпеки та ефективності експлуатації АЕС;
  •  подовження терміну експлуатації енергоблоків та управління старінням обладнання АЕС;
  •  розвиток ядерно-енергетичного комплексу в Україні;
  •  ядерна, радіаційна і екологічна безпека при поводженні з РАВ та ВЯП;
  •  робота з громадськістю в атомній галузі.

Регламент підготовки й проведення конференції:

• до 31 березня 2022 р. – розсилка програми роботи конференції;
  • 19 квітня 2022 р. – заїзд учасників конференції;
  • 20 квітня 2022 р. – реєстрація учасників, відкриття, 1-а сесія;
  • 21 квітня 2022 р. – 2-а сесія конференції;
  • 22 квітня 2022 р. – 3-а сесія, закриття конференції.

Локальний Організаційний комітет:

• Лобач К.В. – к. т. н., голова, тел.: +38 (097)-191-38-28, e-mail: lobach0709@gmail.com
  • Купрін О.С. – к. т. н., заст. голови, тел.: +38 (063)-942-38-93, e-mail: kuprin@kipt.kharkov.ua
  • Левенець А.В. – вчений секретар, тел.: +38 (050)-343-19-44, e-mail: avlevenets@gmail.com

ХVI Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики» (pdf)

За інформацією ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут» та прес-служби НАН України