У військових вишах України стартує курс мовної підготовки персоналу

З 1 по 17 лютого у військових вишах триватимуть триденні заняття з відібраними позаштатними інструкторами англійської мови, які навчатимуть і підтримуватимуть рівень знань персоналу в місцях дислокації військових підрозділів. Про це повідомляє Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони України.

Серед університетів, які беруть участь: Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Одеська військова академія та Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Зазначається, що попередньо викладачі центрів та кафедр військових вишів пройшли спеціальні курси підвищення кваліфікації з питань підготовки позаштатних інструкторів.Торік Міністр оборони України затвердив Дорожню карту вдосконалення мовної підготовки у Збройних Силах України (на 2021–2025 роки). Документ передбачає вивчення та підтримання належного рівня володіння іноземною мовою кожним військовослужбовцем у межах індивідуальної підготовки шляхом проведення групових занять позаштатними інструкторами або визначеними особами з числа особового складу підрозділу з рівнем знань іноземної мови не нижче, ніж СМР 2.