На відновлення ХНУ потрібно 3,5 млрд. — ректор

Таку суму ректор озвучила в інтерв’ю УП. Вона зазначила, що за час війни особливо сильно постраждали три корпуси університету, спорткомплекс Каразінський та два гуртожитки з дев’яти. Пошкоджено корпус Фізико-технічного факультету у П’ятихатках, два корпуси у центрі Харкова, бібліотеку та Музей природи, а також інститут держуправління на Московському проспекті.

За попередніми розрахунками, на відновлення всіх постраждалих корпусів вишу знадобиться 3,5 мільярда гривень. Наведена сума не враховує обладнання. Кагановська наголосила, що точніше сказати поки що не можна, оскільки неможливо оцінити, які елементи всередині корпусів піддаються відновленню.

Ректор розповіла, що через війну без житла залишилося кілька викладачів вишу. Ці витрати також має взяти на себе університет. Кагановська зазначила, що її виш об’єднує 23 тисячі студентів та п’ять тисяч викладачів. Вона повідомила, що університет залишиться у Харкові за будь-яких обставин.